Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mozilla Firefox 3 - jak zvýšit počet uložených web adres?

prosim vas muzete mi nekdo vysvetlit jak nastavit ve ff3 listu, kde se zadavaji web adresy tak aby se mi jiz jednou zadane adresy ulozily a nemusel je znova tipovat.3-[ tak jako tomu bylo u ff2. ted je tam ulozeno jen 12 web adres takze kdyz chci nejakou co si nepamatuji tak muzu hadat jaka to asi byla :-/ a to mi dela problem a zdrzuje. dik snad jste me pochopili moji radcove.

Změna předmětu, původně: mozilla 3 (host)

Našel jsem, že někdo doporučoval použít rozšíření oldbar. Ale zázraky od toho nečekej.

A ještě možná toto:

Change the number of suggestions displayed in the autocomplete menu

* Enter about:config in the location bar to access the advanced preferences.
* Look for browser.urlbar.maxRichResults and set it to the number of results you want to get.
* Restart Firefox for the change to take effect.