Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poslat na mail písničky?

Chci se zeptat ,dá se poslat přes USB poslat na mail písničky? Jsem začátečnice a někdo mi poradil, že to mám stáhnout,ale nevím jak.Díky za odpovědi pavča.Můj mail:xxxx@xxx.CZ
Změna předmětu, původně: dotaz (fromM2U) (touchwood)
přečtete si, prosím, pravidla poradny. Prosím vyjádřete srozumitelně, co vlastně potřebujete.
Nepište velkými písmeny, ale normálně.(fromM2U) (touchwood)

antispam, zčitelnění. (touchwood)

V prvom rade prestan pisat velkymi pismenami, a potom sem klikni na "odpovedat" a napis este raz co presne potrebujes, chces niekomu poslat tvoje pesnicky, ktore mas na disku, alebo co? Ten niekto je ako daleko?
A nepouzivaj pri tom slovo USB ani slovo mail a ani slovo stahnout, ale napis normlane ze co potrebujes dosiahnut.