Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poslat na mail písničky?

Chci se zeptat ,dá se poslat přes USB poslat na mail písničky? Jsem začátečnice a někdo mi poradil, že to mám stáhnout,ale nevím jak.Díky za odpovědi pavča.Můj mail:xxxx@xxx.CZ
Změna předmětu, původně: dotaz (fromM2U) (touchwood)
přečtete si, prosím, pravidla poradny. Prosím vyjádřete srozumitelně, co vlastně potřebujete.
Nepište velkými písmeny, ale normálně.(fromM2U) (touchwood)

antispam, zčitelnění. (touchwood)

V prvom rade prestan pisat velkymi pismenami, a potom sem klikni na "odpovedat" a napis este raz co presne potrebujes, chces niekomu poslat tvoje pesnicky, ktore mas na disku, alebo co? Ten niekto je ako daleko?
A nepouzivaj pri tom slovo USB ani slovo mail a ani slovo stahnout, ale napis normlane ze co potrebujes dosiahnut.

Bravo. Lamy jak ty svojimi blbostami posielanymi cez mail uspesne pretazuju 90% mailserverov a zbytocne robia traffic na firemnych sietach....ved nieje nic lepsie ako ked tui pride 5MB mail s MP3, PPS suborom aleo podobnou blbostou...a ze co zahlcuje servery....typicke zenske...nic v zlom...ale porozmyslaj co chces spravit za blbost.

Ono to tu uz bolo naznacene, ale ja to pre istotu poviem.
Mail ako taky je primarne urceny na textovu komunikaciu a cely protokol nie je stavany na prenos velkych dat. Preto byva na vacsine serverov defaultne obmedzena velkost mailu na 10MB.
Pri mailovanie by sme mali dodrziavat nasledovne pravidla.
- ak posielame niekomu mailom fotky tak ich predtym upravime, co sa tyka velkosti a neposielame "surove" fotky z fotaku. Zvlada to napr program Irfanview a vie to aj hromadne.
- ak posielame niekomu mailom pesnicku alebo iny zvukovy subor snazime sa, aby jeho velkost neprekrocila spominanych 10MB. V pripade, ze nas server takyto velky mail aj odosle je velmi pravdepodobne, ze cielovy server prijemcu ho odmietne a vrati. Opat zbytocne zahlcovanie siete.
- pri posielani videa, prezentacii z PowerPointu plati to iste. Ak mame subor vacsi ako 10MB skusime pouzit napr winrar na zmensenie velkosti, ak nepomoze subor umiestnime na verejne pristupny server (napr rapidshare) a linku posleme prijemcovi alebo prijemcom.