Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška na monitoru

Dobrý den, po zapnutí PC a připojení k internetu naskočí oznámení:
Provedení funkce LoadLibrary("C.))Dokuments and Settings/All users/Data aplikaci/enmzkfuz.dll) se nezdařilo- Uvedený modul nebyl nalezen. Po každém zapnutí PC to naskočí a nemohu se toho zbavit. Prosím neví někdo jak toto ostranit? Děkuji za případné rady.

Ak si opisal ten nazov .dll spravne, tak to bol pravdeodobne nejaky vir ktory si neodstranil uplne a nieco ti tam z neho este bezi, alebo vir ktory sa znejakeho dovodu nenainstaloval spravne :)
Prescanuj si cely disk nejakym antivirakom a stiahni si aj superantispyware a prescanuj disk.
Pozri si co sa spusta po starte (start - spustit - msconfig, zalozka po spusteni) prip. to sem opis alebo daj obrazok.

Objeví se to za chvilku jak začnou začnou najíždět ikony dole v pravo ale nevím jestli to začne při připojení k internetu protože se mi automaticky zapne při zapnutí PC.To zjistím, vypnu internet a uvidím jestli to naskočí.

Tak už jsem to zrušil zrušil jsem zatržení programu , který naskakoval a už to nevyskakuje takže by to mělo být už doufám bez problému, Díky moc, že jste mě navedli jak to udělat, je vidět, že máte bohatou praxi, ještě jednou díky a ahoj