Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hláška na monitoru

Dobrý den, po zapnutí PC a připojení k internetu naskočí oznámení:
Provedení funkce LoadLibrary("C.))Dokuments and Settings/All users/Data aplikaci/enmzkfuz.dll) se nezdařilo- Uvedený modul nebyl nalezen. Po každém zapnutí PC to naskočí a nemohu se toho zbavit. Prosím neví někdo jak toto ostranit? Děkuji za případné rady.

Objeví se to za chvilku jak začnou začnou najíždět ikony dole v pravo ale nevím jestli to začne při připojení k internetu protože se mi automaticky zapne při zapnutí PC.To zjistím, vypnu internet a uvidím jestli to naskočí.

Tak už jsem to zrušil zrušil jsem zatržení programu , který naskakoval a už to nevyskakuje takže by to mělo být už doufám bez problému, Díky moc, že jste mě navedli jak to udělat, je vidět, že máte bohatou praxi, ještě jednou díky a ahoj