Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zvuk v MS Team

Zdravím,

Mám dotaz, jak se nastavuje zvuk v MS Teams.

Problém:
Win HP s WIn7. Všechno jede. Zvuk i mikrofon otestován. Pomocí záznamu zvuku jsem stvořil nějaký blabla.vma, který jsem uložil do dokumentů a zpětně přehrál.
Pak bylo potřeba se připojit z bytu do Ikea. Jejich aranžér dopředu poslal mail s popisem. Nainstaloval jsem Chrome ( jak požadoval ) a v něm z odkazu v mailu spustil MS Teams (nebo jak se to jmenuje ). Obraz naskočil okamžitě, ale člověk z Ikea nás neslyšel a nenašli jsme nastavení, jak to zapnout. Dole byla lišta s ikonami. Ikonu Mikrofon jsme několikrát zapnuli a vypnuli, ale nepomohlo.

Takže akce proběhla jako obraz na PC a hlas v mobilu.

Pro příště: Kde se co zapíná v tom MS Teams?

Díky

Teamsy jsou úchylné samy o sobě. To totiž není "jen" klient na videohovory. Propojují mj. Sharepoint, OneNote, Skype for business a Exchange. Bohužel naprosto debilním způsobem (z pohledu logiky používání a ergonomie UX) a navíc jsou prolezlé bugama a nedodělky. Jsem nucenej tuhle sračku všech sraček používat už asi rok. S4B, ač je to taky kus hovna, tak aspoň jakžtakž funguje.

HP 620, WIN7.
Pri použití MS Teams cez web takisto neišiel zvuk.
a) Po nainštalovaní aplikácie už bola v nastavení možnosť zvoliť "Internal Microphone".
b) Použiť slúchadlá s mikrofónom je tiež funkčné riešenie.