Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi Vista problem s mass effectom

Mno takze , aktualne ma to dost stve, nainstalujem Mass Effect ( naj RPG minuleho roku), no vsetko mi bruuuuutalne seka , v praxy asi takto, obraz , 2 sec delay, novy obraz, atd. proste sa tam neda nic robit, . Hardwarovy problem nebude kedze komp mam dost silny, myslel som ze je to zle vilisovane alebo co,ale kamosovi to lso bezproblemov, to iste sa mi robi aj s gears of war alebo area 51, proste sa nedostanem ani cez menu,lebo aj to brutalne seka, kamos povedal ze to bude v grafickych ovladacoch no tie som updatol a nic, potom som pozeral si nahodu s tymyto hrami nieje problem na viste no nic take som nenasiel, tak s apytam odbornikov, co si myslite vy ? What went wrong ? :-):-)

Máš 2GHz procesor, jako minimum je uváděno 2,4Ghz. A i ta tvoje grafika asi nebude žádný dělo...

Minimum System Requirements for Mass Effect on the PC

Operating System:
Windows XP or Vista

Processor:
2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD

Memory:
1 Gigabyte Ram (XP)
2 Gigabyte Ram (Vista)

Video Card:
NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)
ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive Space:
12 Gigabytes

Sound Card:
DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

Recommended System Requirements for Mass Effect on the PC

Operating System:
Windows XP or Vista

Processor:
2.6+GHZ Intel or 2.4+GHZ AMD

Memory:
2 Gigabyte Ram

Video Card:
NVIDIA GeForce 7900 GTX or higher.
ATI X1800 XL series or higher

Hard Drive Space:
12 Gigabytes

Sound Card:
DirectX 9.0c compatible sound card and drivers – 5.1 sound card recommended

ked davaju ber, ten notebook som vyhral :-)btw podla testovacieho programu - Can you run it ? , my na notase vysyiel vysledok nad doporucenu konfiguraicu a vysoko nad minimum, takz enerieste moju konfoguraciu ale skorej sposob preco to nejde