Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi Vista problem s mass effectom

Mno takze , aktualne ma to dost stve, nainstalujem Mass Effect ( naj RPG minuleho roku), no vsetko mi bruuuuutalne seka , v praxy asi takto, obraz , 2 sec delay, novy obraz, atd. proste sa tam neda nic robit, . Hardwarovy problem nebude kedze komp mam dost silny, myslel som ze je to zle vilisovane alebo co,ale kamosovi to lso bezproblemov, to iste sa mi robi aj s gears of war alebo area 51, proste sa nedostanem ani cez menu,lebo aj to brutalne seka, kamos povedal ze to bude v grafickych ovladacoch no tie som updatol a nic, potom som pozeral si nahodu s tymyto hrami nieje problem na viste no nic take som nenasiel, tak s apytam odbornikov, co si myslite vy ? What went wrong ? :-):-)

Máš 2GHz procesor, jako minimum je uváděno 2,4Ghz. A i ta tvoje grafika asi nebude žádný dělo...

Minimum System Requirements for Mass Effect on the PC

Operating System:
Windows XP or Vista

Processor:
2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD

Memory:
1 Gigabyte Ram (XP)
2 Gigabyte Ram (Vista)

Video Card:
NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)
ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive Space:
12 Gigabytes

Sound Card:
DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

Recommended System Requirements for Mass Effect on the PC

Operating System:
Windows XP or Vista

Processor:
2.6+GHZ Intel or 2.4+GHZ AMD

Memory:
2 Gigabyte Ram

Video Card:
NVIDIA GeForce 7900 GTX or higher.
ATI X1800 XL series or higher

Hard Drive Space:
12 Gigabytes

Sound Card:
DirectX 9.0c compatible sound card and drivers – 5.1 sound card recommended

ked davaju ber, ten notebook som vyhral :-)btw podla testovacieho programu - Can you run it ? , my na notase vysyiel vysledok nad doporucenu konfiguraicu a vysoko nad minimum, takz enerieste moju konfoguraciu ale skorej sposob preco to nejde

Nejsem jasnovidec, abych věděl, že jsi testoval konfiguraci nějakým programem. Jen jsem se snažil poradit kde by mohl být problém. No, tak jsem se třeba netrefil. Dál už se snažit nebudu, zdá se, že jsi dost chytrý sám.