Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutí obrazu při vyšším výkonu PC

Dobrý den,

vlastním Acer aspire 5750G
Intel core i5-2430m 2,4ghz, 8gb ram DDR3, Nvidia geforce GT540M.

Nyní mám v PC Windows 10. Stává se že po čas hraní a záteži PC se počítač zasekne.
Když ho zhodím do oken a zmáčknu CTRL+ALT+DELETE tak Správce úloh se zapne, ale nemohu v něm nic dělat ani hru vypnout.
Když chci pomocí ALT+TAB se dostat třeba na prohlížeč, který byl zapnutý, tak tak to nejde a opět mi skočí celé okno se zaseknutou hrou.
Když znovu zmáčknu CTRL+ALT+DELETE a dám restartovat, tak počítač vypne hru a začne probíhat restart. Ale restart se zasekne a já jej musím
natvrdo zhodit.

Počítač se ani nepřehřívá a je vyčištěn a přepastován.

Když jsme zkoušel pc vrátit na původní Win 7 tak se při zátěži objevila hláška: POTÍŽE PŘI VYSOUVÁNÍ ZAŘÍZENÍ NVIDIA GT 540M
POZN. ZAŘÍZENÍ NVIDIA GT540M NENÍ VYMĚNITELNÉ A NELZE JEJ VYSUNOUT ANI ODPOJIT.

To jo ale ovladače pro W10 nejsou ofic žádný,takže pak ti to může ject jak má nebo taky nemusí.Na něčem podobným sem taky zkoušel dávat dřív W10 i když slabší HW,instalace vše OK ve správci vše v pořádku celkem to i běhalo až na to že všechno bylo vytížený z 99% z nějakýho důvodu CPU,HDD i RAM (4GB) kde pod W7 to bylo na pár procentech.