Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zesílit WiFi signál do vzdálenějšího místa bezkabelově?

Potřebuji zesílit WiFi signál z RD do mobilheimu, osazeného ve vzdálenosti cca 40m od RD. V současné době jsou podmínky zhruba takovéto (měřeno aplikací "WIFI anlyzer" na mobilu):
Od RD ve vzdálenosti 5m je budka pro čerpadlo venkovního bazénu, se zásuvkou 230V (možnost případného osazení zásuvkového zesilovače WiFi).
V tomto místě je dobrý signál s hodnotou -60 dBm.
Mobilheim (oplechování Al plechem) je umístěn cca 40m od RD (ve kterém je osazen, za zdí, router TpLink 1043- zdroj WiFi).
Vzdálenost od budky čerpadla k mobilheimu je 37m.
V současné době je intenzita signálu u mobilheimu kolísavá s hodnotami -80 až -90 dBm (občas příjem jde, více však ne).
Potřebuji tedy nějak posílit signál, bez pomoci rozšíření sítě pomocí kabelu a dalšího routeru.
Pro informaci přikládám i celkovou situaci na foto.
Prosím, kdo se vyzná v této problematice, poraďtě jak nejlépe toto vyřešit, případně i s doporučením příslušných komponentů (nejlépe typ, nebo odkaz). Díky.

Tak se ještě vracím k tomuto mému dotazu. Koupil jsem ten AP CPE220 a tak zjišťuji, jak by se měl ten AP zapojit a kde nejlépe jej umístit. To bych snad už měl vyřešené, ale také nyní nevím, jak jej nastavit a nakonfigurovat. Tenhle AP má provozní režimy / Klient / Bridge / Repeater / AP Router / AP Client Router (WISP).
A asi se ptám hodně blbě, ale nejsem v této problematice opravdu znalý a tak ani nevím, na který z uvedených režimů jej, pro můj případ, nastavit. Měl by tedy fungovat jako zesilovač WiFi signálu. Koukal jsem už na informace v dodaném (velmi skromném) manuálu i na manuály a video na tp-link.com, ale nějak z toho nejsem chytrý. Prosím poraďte (pokud možno "polopaticky") jak ten AP nastavit a nakonfigurovat. Dík.:-(