Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eTIPOS - Pre začiatočníkov

Zdravím, máte tu niekto skúsenosti s eTIPOS? Ako to funguje? Niečo som si na ich stránke prečítal, ale to som prebehol len tak na rýchlo (úprimne, málo kto z nás číta komplet všetky podmienky). Čo som zistil je teda to, že do 15 000,00€ si môžem previesť € na svoj bank. účet. Ako to prebieha? Môžete napísať aj vaše skúsenosti.

..Áno, uvedomujem si, že na týchto hrách vzniká závislosť, ale ešte nikdy som to neskúšal, a aspoň za skúšku to stojí.
...Áno, viem že aby som vyhral napr. 90 000 000,00€, musel by som mať brutálne veľké šťastie.

Ale čo ak náhodou vyhrám napr. 25 000.00€? Pred tým, než mi prevedú € na môj účet (bankový), tak sú tam nejaké potvrdenia a je to "zložité"?
Viem, že ak chcem previesť vyššiu sumu na svoj bank. účet, ako 15 000.00€, tak musím navštíviť nejakú ich "pobočku" alebo čo to je, a tam si "lepšie" overia moju totožnosť.

Nevyhras, nevymyslaj, uz si mi chcel poslat 450 eur, potom si kupit 300 eurove sluchatka a teraz chces zase nieco prehrat na nete? Prestan tlacit virtualne prachya venuj sa niecomu poriadnemu;o).
Funguje to normalne, nemam skusenosti s Tiposom, hral som na Nike a to bude prast ako uhod, posles prachy na svoj ucet (z karty, prevodom), pripisu sa ti a hras. Vybrat mozes kedykolvek, ale k tomu sa nikdy nedostanes, pretoze vsetko prehras.
Ja som prehral za cca 5 rokov asi 200 eur, ale bral som to ako zabavku...obcas som vyhral, castejsie prehral, este tam nejake eura mam, ale uz som dlho nic nevsadil.
Kazdy hazard ber ako zabavku, je to vyhadzovanie penazi, snad len par stastlivcov vie zarobit na pokri ak maju kopec casu a trpezlivosti hrat. Na pokri ak som dodrziaval strategiu tak som vacsinou vyhraval, ale to su naozaj hodiny zabite u telefonu, ci pc, takze dnes uz hram len pre zabavu a za chipsy.
MOj sucet ak by ta zaujimal, je cca tych -200 na Nike a asi 50-60 eur na pokri, rulete a podobnych kravinach online.
Podotykam, ze 60 eur mi vydrzalo v online kasine asi 2 roky, 200 eur som predrbal asi za rok, ale to sme s kamosom na pive pravidelne vsadzali, takze to beriem ako take horuckovite obdobie;o).

Nevyhras, nevymyslaj, uz si mi chcel poslat 450 eur, potom si kupit 300 eurove sluchatka a teraz chces zase nieco prehrat na nete? Prestan tlacit virtualne prachya venuj sa niecomu poriadnemu;o).

Mno... vidím, že budem musieť založiť nový účet na poradni. Tento už začína byť opotrebovaný.

Každopádne je mi jasné, že viac ako 5,00€ s mojim šťastím nevyhrám. Ale stále tam je "ČO AK". A ako je to v tomto prípade s daňami? V etipos som sa dočítal, že by to zrejme mali zdaniť oni, a mne poslať "čistú" výhru.

Netusim, ci je vyhra uz zdanena alebo to dodanis sam v danovom priznani, ale to ta fakt nemusi zaujimat, pretoze v mojom okoli vsetci zatial prehrali a ty budes len jeden z dalsich.
Inak ucet si druhy nezakladaj, tvoj neopakovatelny styl ta vzdy prezradi, aj keby si to sem vkladal anonymne;o).
Najprv skus, posli si tam 20 eur, je jedno koho skusis, tych platforiem je vela, ale kazda bude chciet od teba aj kopiu OP zo zakona, takze na to sa priprav, ze ho budes musiet ofotit.
Ber to tak, ze som ti zachranil par eur a mozes ma za to pozvat na pivo;o).

Jasné, chápem. Myslel som to tak všeobecne pre všetky hry. Lebo keď som to skúšal v móde pre zábavu, tak v jednej hre som napr. vyhral 3 000,-€, v ďalšej sa mi už darilo menej atď... Ide mi skrátka len o to, či to nie je nejaký "oj*b", že napr. v móde pre zábavu vyhrám 3 000,-€, a keď do tej istej hry dám reálne €, tak nevyhrám ani cent.

mas v hlave nieco ine okrem pilin? ak ano, tak podla pouzivania tej sedej hmoty hned najdes svoju odpoved. mozes sa riadit aj predchadzajucimi odpovedami. ked si plesknes cez vajcia kozenym remenom, bude to boliet? musis to mat otestovane na vlastnej kozi?

Cílem her pro zábavu je přilákat co nejvíc lidí ke skutečné hře. Dost bych se divil, kdyby se to řídili podle stejných pravidel, jako hra za peníze.
Ale možná jsi měl jenom opravdu velké štěstí. Jenže je chyba si myslet, že když jsi vyhrál jednou, musíš vyhrát i podruhé. Tohle si myslí gambleři a ničí jim to život.

Jasné chápem to. Ale tie výhry sa mi nezdajú že by boli nejako moc prehnané. Napr. keď nastavím stávku na 0,20€, tak nie je to tak, že by som vyhral 12 000,-€. Skrátka... zdá sa mi to že by to mohlo byť tak aj za real money. Takto... keby som napr. v stávke 0,20€ vyhrával stále cca tých 200 - 400€, tak vtedy by mi bolo jasné, že niečo nebude OK. Ale keď nastavím napr. stávku na 30,-€, tak vyhrám raz 200 eur, 80, 60, 140, 600 atď... takže neviem neviem.

V demo hře vždycky vyhráváš, jinak by se nikdo po prohře do opravdového sázení nehrnul.Jako ve skořápkách, taky vždycky začneš vyhrávat, abys pak všechno prohrál.Ale jestli chceš prohrát všechny peníze nebo se stát závislákem a ještě se zadlužit, to je Tvoje volba.Boháč z Tebe nebude skoro určitě.Pak si na nás vzpomeň, že jsi měl poslechnout.
Jestli se chceš zbavit peněz ještě jistěji, zkus třeba tohle:

[90048-podvod1-jpg]

eTipos nedava tocenia tak ako slubuju v uvodnej reklame,po v klade 20 eur mi nedali ani len tych slubenych 100 toceni.. za prvy vklad a regystraciu... neodporucam.. hry nedavaju. Komunikacia snima nula bodov... nehrat nevstavkovat...

Ak si dospelý a nie si na soc dávkach, tak si tam založiš účet poslaním OP a tuším ešte jedného dokladu. Ja osobne som si tam po výplate hodil od 20-40€ asi štyri mesiace po sebe a som tam bol cca 300€ v pluse. Potom ma to začalo iba žrať, tak som tam pri cca 200€ prestal chodiť. Takže aj pri reálnej hre ti dajú na začiatok niečo "zarobiť". Potom ale budeš musieť mať pevnú vôľu s tým definitívne prestať.