Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se dostat do sítě přes Start - Run

Ahoj,
řeším tu problém s XP SP2 pro English.

Vyvolám si dialog "Run" (Start - Run), napíšu do něj síťovou lokaci, např. \\server\slozka\, dám Enter. Dialog "Run" zmizí, ale Explorer s požadovanou složkou se neotevře. Neotevře se nic. Zůstává jen zobrazená plocha.
Pokud se do té samé složky zkusím proklikat přes "My network places", tak se tam v pohodě dostanu.

Ještě před hodinou to fungovalo - jen jsem během té doby pracoval s Excelem.

Samozřejmě jsem zkusil restart, nepomohlo to.
Pokud zkusím z dialogu "Run" spustit cokoliv jiného, např. CMD, vše funguje v pořádku.
Používám firewall i antivirus a na nebezpečné stránky nelezu, nevypadá to, že bych chytil nákazu.
Síť se zdá v pořádku, jiný počítač ve stejné síti na stejný příkaz reaguje správně. IPCONFIG též nevyhazuje nějaké potíže. ICQ, Skype... vše funguje...

Nevíte, co s tím?
Díky!

Děkuji všem za rady, nicméně po cca dvou hodinách jsem to nazdařbůh zkusil znovu... a vše fungovalo.:-|
Budu to dál sledovat a pokud se problém znovu objeví, budu toto vlákno exhumovat.

Děkuji.