Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se zapne jen někdy

Ahojte,
dostal jsem do rukou počítač od Fujitsu, starší model. Nevím, jak to popsat lépe, ale pokusím se o to nejlepší.

PC se nezapne vždy, když stlačím tlačítko napájení. Musím například vysunout napájecí kabel, počkat pár minut, pak ho zasunu a PC se automaticky zapne.¨

Nevíte, kde by mohl být problém? Je problém v kabeláži nebo umírá základní deska apod? Děkuji moc.

To musíš vse vyzkoušet. Odpojil bych tlacitka power a reset, zkusil zapnoutvsroubovakem spojenim pinu na desce. Zkontroloval l bych kondenzatory na desce jestli nejsou nafoukle. Zmeril bych napeti baterie na desce nebo ji vymenil. Zkusil bych jiny zdroj.