Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nezobrazeni textu v okne hry

Ahoj vsem nevim jestli to sem patri ale uz nevim co s tim :-/ kdyz zapnu hru counter strike 1.6 a dam vyhledavat servry tak se objevi okno s ruznymi mensimi okny (vse ok ma se objevit ale v tech malejch oknech ma bejt treba servr,friends atd.) ale vse je bez textu.Kdyz nabihaji servry tj.adresy na pripojeni tak tam jsou jenom cary.Odistaloval jsem to stahnul znova nainstaloval a stale bez textu to same se deje i u hry counter strike source kdyz se prihlasuju. Prazdna tabulka,okna kde by melo byt slovo login a heslo jsou prazdne nevim co stim a snad jsem to dostatecne vysvetlil diky :-)

CS nehram, ale asi ti chyba nejaky font (pismo) bud vo Win alebo v tej hre samotnej, nemas nejake orezane Win (cez nLite)? Hru mas z oficialneho zdroja? Skus si aj pozriet ovl.panely - miestne resp. lokalne nastavenia a skus tam nastavit anglictinu (anglicky font to bude mat urcite), pozri sa aj na nastavenia na dalsich kartach, napr. karta pre aplikacie napouzivajuce unicode, skus to ponastavovat na anglicky (ak to nepomoze tak to vsetko nastavis nazad na cesky).