Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Docker a kontejnery - IP adresa

Zdravím všechny,
potřeboval bych pomoci s kontejnery v Dockeru. Doma mám síť v rozsahu 192.168.88.0/24. V ní jede NAS od Synology (192.168.88.149) a na něm je nainstalován Docker. Všechny kontejnery v něm jsou přístupné přes 192.168.88.149:NEJAKY_PORT. Např. JDownloader2 je přístupný přes http://192.168.88.149:32781/. Lze nějak zařídit, aby byl JDownloader přístupný jen přes IP adresu nebo doménové jméno? Tedy abych nemusel psát ten port 32781 do prohlížeče? Pokud ano, jak.
Děkuji za odpověď.

What you want can be achieved by modifying the hosts file through Fiddler 2 application.

Follow these steps:

        Install Fiddler2
        Navigate to Fiddler2 menu:- Tools > HOSTS.. (Click to select)

        Add a line like this:-

        localhost:8080        www.mydomainname.com
        Save the file & then checkout www.mydomainname.com in browser.