Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizely karty ze Zobrazení - Vlastnosti

Liberec

Dobrý den,
mám k Vám prosbu.Potřeboval bych pomocí registrů,tedy pokud to půjde,opravit panel Zobrazení-vlastnosti,kde mi před měsícem zmizely jednotlivé karty a také mi nejdou importovat soubory REG do registru.Vyskočí mi varovné okno s tím,že to nejde.Ať je to jakýkoliv REG.Což je podle mého nesmysl.Ze začátku mi vše fungovalo.Muselo se tam se tam něco v systému rozesrat.Až na tyhle dva problémy mi Windows funguje,jak má.Pravidelně defragmentuji hadr,čistím registry a vyhazuji nepotřebné věci.Pravdou je,že tohle mohl způsobit taky některý software na čistění registrů.Jenže nevím,který. Zkoušel jich mnoho, abych si mohl vybrat pár dobrých.Takže ani nemohu vzít zálohu zpět,neboť nevím,kdy ty problémy nastaly a čím byly způsobeny. Windows mám Professional 32 bitový.Předem děkuji za pomoc.S pozdravem Pavel.

[panelkz4.png]
[regvm9.png]

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

Tak už jsem ten problém se souborem reg. vyřešil.Bylo to způsobeno jeho špatnou asociací.V mém případě s programem 3D Mark.Proto vyskakovala ta hláška.Nejdřív jsem to zkusil vložit do registrů pomocí příkazového řádku a ono to fungovalo.Potom jsem šel do Možnosti složky,pak na Kartu typy souborů,vyhledal jsem příslušný soubor,tedy reg. a pak tlačítkem Změnit,dále tlačítkem procházet jsem ve složce Windows klepnul na Regedit.exe a problém byl vyřešen.Toto všechno mi poradil jeden človíček ze Slovenska.Uvádět kontakt na něj nebudu.Nechci mu způsobovat problémy.Takže reinstal Windows je vždy téměř blbost.Zbytečná práce navíc nebo práce pro lamy.Vše má svoje řešení.Prostě se člověk musí o ten operační systém starat,aby mu co nejdéle sloužil,tak je to se vším v životě.Třeba s autem.Pokud se o něj člověk stará,tak mu bude dlouho sloužit,pokud ne,bude chátrat,až se nakonec rozpadne.Operační systém Windows vytvořil člověk a proto nebude nikdy dokonalý,protože není dokonalý ani on sám.Můj rekord běhu Windows byl rok a půl.Pak následoval reinstal.Většinou to mám na půl roku až rok.Reinstalovat po pár měsících je podle mého blbost nebo nedostatečná znalost systému či daného problému.Proto existujou třeba fóry na řešení problémů.Přeberte si to jak chcete,ale toto je můj názor.