Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenabiji

Zdravim, vlastnim notebook ACER-V3-571G

bohuzel posledni 2 mesice nabijeni notebooku blbnulo, zapojil jsem notebook do nabijecky, notebook nabijel 5sekund a pak prestal nabijet, baterie je nova, pomohlo asi jen to ze jsem 20x vyndal a zandat nabijecku do notebooku a pak se to chytlo, takle to drzelo cca 1mesic bez problemu, ale dnes z niceho nic prestal nabijet, a uz se nechce chytnout, notebook mam od cloveka ktery stim mel uz drive problem, koupil novou nabijecku, vymenil v notebooku tu zastrcku kam se strka nabijecka, a pak problem prestal, notebook mi dal, ale je to tu zas, myslel jsem si ze to prestane, kdyz to mesic fungovalo bez problemu, jenomze ted uz se notebook nechce vubec nabit, ani se neukaze ze se nabiji, zkousel jsem vyndat zandat nabijecku snad 100X a nic, ukazalo se jen 1x ze to nabiji, a to trvalo asi tak 2sekundy, takze co stim ted? Nabijecku Pan menil take za silnejsi...

Da se rict ze az notebook se vybije, tak uz se vypne a nepujde, mam poslednich 30%, jak je mozne ze to mesic fungovalo a ted najednou bum a uz se to vubec nechyta?...Cim to muze byt?Nemam ani tuseni co by stim v servisu delali, a kolik by jsem zaplatil, dekuji.
Změna kategorie, původně: Hardware. Notebook je notebook. (karel)

diky za info, kazdopadne dnes notebook treba nenabijel vubec, pak jsem vzal tu koncovku od nabijecky, zapojil do notebooku, a nejak jsem stou koncovkou otacel,nakonec jsem to podeprel o stul a najednou to nabiji bez problemu, vzdy pomuze to nejak otacet, a nebo tlacit/podeprit necim, a pak se to najednou chytne, proto sem spise myslel ze to je tou koncovkou v notebooku kam se strka nabijecka, prijde mi to jak chybny dotek nebo nevim,protoze to treba nenabiji vubec, a pak tu koncovku nejak pritlacim podepru aby to drzelo co nejvic sepnute, a pak to jde zas....

no prave ze ale ten konektor kam se zapojuje nabijecka byl vymenen pred mesicem, ale vsiml sem si jedne veci jeste, a to je to ze nabijecka nedrzi na pevno v notebooku, je takova spadla malinko dolu, prijde mi ze je volna, dalsi vec je ze sem si vsiml ze kdyz se kouknu do te diry kam se strka nabijecka, tak v te dire okolo je takove.... jak to nazvat, a to vevnitr se hybe,toci se to nejak, jedine co je v tom pevne je ta tycinka v te dire, ta se nehybe, ale kdyz vezmu napr spendlik nebo neco, a tak normalne muzu hybat a posouvat ten vnitrek, jak kdyby to tam nic nedrzelo, jedine co tam je na pevno je ta tycinka uprostred, do toho okolo muzu jeme strcit spendlikem a normalne se to vevnitr cele hybe a posouva.

takové poškození konektoru se přihodí, když je tam připojená nabíječka, samo to zakopne o šňůru a při pádu se narazí právě na ten konektor.
řešit to doma nebude legrace, není kde vzít náhradní konektor co patří do plošného spoje.
opravu v servisu vidím na delší čas a dlouhé peníze.