Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava pro hodně rekreačního hráče

Zdravím lidičky,

můj 8 let starý "oldschool low cost PC" odchází do důchodu a rád bych si dopřál nový PC, který mě dalších X let vydrží. Vzhledem k tomu, že vlastním už PS4 tak 90% nových her (offline) směřuji tam. Nicméně občas mě popadne amok rozjedu nelítostnou řežbu na PC a na PS4 se práší :D
PC v domácnosti bude vždy na prvním místě ať už z hlediska práce tak i zábavy.

Moje představa je taková:
Herní PC (bez monitoru, klávesnice, myši, headsetu) v cenové relaci 10-15 tisíc.

Už jsem tu zahlédl dost podobné příspěvky za poslední dobu, tak pokud máte nějaký tip, prosím odkažte mě na daný příspěvek zde na pc.poradna.net.
Každopádně budu rád když mě poradíte...ať už s linkem na daný PC nebo seznamem komponentů v této cenové relaci, který bych si pak nechal složit :)

Já to vidím takto

[90099-sestava16k-png]

Pokud tu tisícovku kriticky nepotřebuješ nechal bych 16g ram.
Procesor jsem dal 6j/12vláken - zase pokud smrtelně nepotřebuješ ušetřit 800
je to určitě lepší volba.

Pokud to potřebuješ dostat pod 15 vyhoď relativně zbytečný (na dvě hry) SSD disk.

Windows - není započítán počítá se s tím, že si koupíš na aukru, někdo ti to nahraje na flash a nainstaluje.
Jinak je to +3300 bohužel.

CSGO hraju a o minimálních požadavcích si myslím své :-)

Ještě k tomu máš tříměsíční gamepass nachystej si rychlý internet!

EDIT: oprava ceny u vga