Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem geforce 8600gt 256mb

hi,
mam takovy problem, ze mam na obrazovce male tecky .neni to monitorem to vim na 100%.Kdyz na tu tecku navedu ukazatelem mysi tak na nejakou dobu zmizi.Ve hre mam graphic error= jsou tam nejake linky nebo vubec neni grafika a casto se to ve hre sekne a pomuze jen restart pc (drive jsem to nikdy nemel). Ovladace mam nejnovejsi.Potrebuju help ,takhle se hrat proste neda.

Toho chytráka si vyprošuju, husy jsme spolu nepásli.

Taky si může otestovat disk, grafickou kartu. Pokud někde v "servisu" dokáží testovat základní desky, tak to určitě není nic, co by nevygooglil. Jediný, s čím nemůže příliš čachrovat, tak s výměnou komponent. Ale při dobrých kamarádech to taky není problém.

Ty malé tečky bych viděl na chybu videopaměti. Tu neotestuješ. Buď kartu zkusit u někoho jiného nebo někde v servisu. Pokud to máš v záruce tak reklamovat.