Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Usb do TV - převodník

Zdravím, dostal jsem se patrně ke starší TV a nemá USB port. Chtěl bych tam vložit filmy z USB flashky nebo externího hdd. Někdo mu poradil převodník HDMI na USB a chci se zeptat zda by to mělo fungovat, nebo potřebuju vědět ještě něco. Děkuji

Předpoklad je, že když ten port nemá, tak to přehrávat neumí, ale stoprocentní to být nemusí ne? Od toho adaptéry jsou. Jsem v pronájmu a nevím jak tu dlouho budu. Novou TV, místo této dost veliké, sem tahat nechci :/ Je to tato pokud v tom něco prosím vyčtete:
"Panasonic TH-42PZ8EA,
plazma

Technologie TV
Tunervysvětlivka
DVB-T

Obrazovka
Technologie displejevysvětlivka
plazma

Úhlopříčka obrazovkyvysvětlivka106 cm (42")
Rozlišení displejevysvětlivkaFull HD
HDR (vysoce dynamický rozsah)vysvětlivkaNe
Vstupy
Scartano
Rozměry
Šířka balení39 cm
Výška balení81 cm
Délka (Hloubka) balení114 cm
Hmotnost balení42 kg
POPIS
Televize Panasonic Viera TH-42PZ8EA Viera
Technické parametry
TUNER
Integrovaný analogový tuner
Integrovaný DVB-T tuner
ATP - automatické ladění a třídění
Počet předvoleb (programů) 100
Hyperband
Stereo, duální zvuk NICAM - B, G, I, L, A2
PAL B/G/H/ID/K
PAL 525/60
SECAM B/G
SECAM D/K
SECAM L/L'
NTSC (AV vstup)
M-NTSC

TELETEXT
Česká diakritika
Počet stránek 500

OBRAZ
Úhlopříčka obrazu 106 cm
Poměr stran 16:9
Plazmový panel G11 - 11. generace
Životnost 100 000 h
Progresivní zobrazení obrazu
Rozlišení (š x v) 1920 x 1080 bodů
Zdokonalený 3D-digitální hřeb. filtr
Sub-pixelová kontrola obrazu
Bodová kontrola obrazu
Vhodné formáty snímání obrazu 480i(60Hz),480p(60Hz),576i(50Hz), 576p(50Hz),720p(50Hz),720p(60Hz), 1080i(50Hz) ,1080i(60Hz), 1080p(24 Hz, 50Hz, 60Hz) pouze HDMI
Kontrastní poměr 20000:1
VIERA Colour Management systém (systém řízení barev)
Potlačení obrazového šumu
C.A.T.S - automatické nastavení kontrastu
Obrazový korekční režim Dynamický/Normální/Kino/Eco
Stupňů gradace 4096
Podpora 24p

ZVUK
Počet pásem 3
Počet reproduktorů 2
Hudebí výstupní výkon 2 x 10 W
Zvukový korekční režim Hudba/Řeč

PŘÍPOJNÁ MÍSTA
HDMI vstup • (2x)
Kompozitní video (RCA) vstup
S-Video (Hosiden) vstup
Audio (RCA) vstup
Komponentní video (RCA) vstup
Audiovstup (pro HDMI, PC, komponentní video)
SCART (RGB) vstup / výstup • (2x)
Audio (RCA) výstup
Sluchátkový (3,5 mm) výstup

VYBAVENÍ
Šetřič obrazovky
Multi Window PAT
Q-Link - komunikace s DVD/VHS rekordéry
Automatická volba obrazu
16:9
14:9
4:3
Režim Just (střed obrazu bez deformací)
Zoom 1 / 2 / 3
OSD - české menu na obrazovce "

Já tomu vůbec nerozumím promiňte, je tam boxík co to usb nemá (myslel jsem že je to druh STB prý UPC), proto chci další na ty flashky do TV a vedle je box na internet asi wifi router, spousta kabelu všude.
Ještě mně někdo říkal jestli nemohu dat přímo HDMI z TV kabel do PC, kde mám připojené ty externí disky, zda by je to nenačetlo takhle rovnou? To bych nemusel kupovat další stb, ale zas by musel jet pořád PC, kdybych se díval na TV ne

Nic takového nechci, ptám se abych znal všechny možnosti a věděl víc, od toho slovo poradna vzniklo a tu nejvhodnější odpověď pro můj problém jsem dostal až teď, přičemž jsem ji navrhl sám. Vím, že původně jsem nepsal, že stb mám. Myslel jsem, že u tv je to pravděpodobné. Půlka lidí tu, ale jen agresivně egoisticky osočuje, že jsem blb a proč kladu otázky.. Velice přínosné, jen si chodíte honit ego na chudáky bez znalostí v oboru. Ano já to vím na tohle jsem blb, proto jsem tady. Tvůj komentář je tu naprosto k hovnu, raď nebo se nezapojuj.

Nekecaj blbosti, agresivne mohol posobit tak maximalne Mif a to bud rad, ze si ho nezazil v skutocnosti. Ja hej;o).
Nikto si tu ego nehoni, ja naopak vidim problem u teba popisat, co vlastne chces a potom to, ze si trval na nazore, ze nieco take existovat musi....podla povodnej otazky je odpoved nie neda sa, fyzicky to neexistuje.
To, ze doteraz poriadne nevieme odkial mas zdroj tv, naco chces usb (vlozit filmy je nejasny pojem) a pod svedci len o tom, ze to vsetko lezie z teba ako z chlpatej deky.

Ano, děkuji. Vyřešeno. Už jsem koupil HDMI kabel a propojil PC s TV, tím se vyřešilo co jsem požadoval + jsem získal mnohem víc, ne jen filmy z usb média. Teď mohu na velké televizi (oproti monitoru) jet cokoliv- youtube, filmy, plochu, atp. Vím, že jsem to formuloval nešťastně a kostrbatě, ale divím se že tuto možnost nikdo nezmínil, když je nejjednodušší.