Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Usb do TV - převodník

Zdravím, dostal jsem se patrně ke starší TV a nemá USB port. Chtěl bych tam vložit filmy z USB flashky nebo externího hdd. Někdo mu poradil převodník HDMI na USB a chci se zeptat zda by to mělo fungovat, nebo potřebuju vědět ještě něco. Děkuji

Ano, děkuji. Vyřešeno. Už jsem koupil HDMI kabel a propojil PC s TV, tím se vyřešilo co jsem požadoval + jsem získal mnohem víc, ne jen filmy z usb média. Teď mohu na velké televizi (oproti monitoru) jet cokoliv- youtube, filmy, plochu, atp. Vím, že jsem to formuloval nešťastně a kostrbatě, ale divím se že tuto možnost nikdo nezmínil, když je nejjednodušší.