Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výchozí program

Ahoj,
Mám Vistu Premium.Měl jsem na 3měs. nový ofici od microsoftu,platnost skončila.Starý offici mám ale nevím jak je hodit jako výchozí program.Pořád mi to vyskakuje v těch novejch.Zkoušel jsem výchozí programy ale nejde to.
Ještě jeden dotaz.Pokud mi přijde prezentace v power poi. mám ji v surové formě-na ostro

Jak už bylo řečeno, tu demoverzi Office jsi měl nejdřív odinstalovat.

Pak nainstalovat tu verzi Office co chceš, při instalaci si to asociaci provede samo.

A jinak se ručně asociace provádí tak, že klikneš na požadovaném souboru (např. doc, xls, pps) pravým myšítkem, vybereš Otevřít v programu -> Zvolit program. Tam vybereš co chceš a zaškrtneš [x]Používat vždy.