Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s ukládáním fotek

Dobrý den! Stáhla jsem si fotky z fotoap. do PC, zmenšila je a uložila do předem vytvořené složky. Nafotila jsem nové fotky, opět po zmenšení uložila do té samé složky ( bylo to stejné téma ), ale část fotek, které tam už byly, mi zmizela. Poradíte mi, jak je mám ukládat, aby tam ty fotky zůstaly všechny? Děkuji. :-(

Při každém ukládání si vytvoř zvlášť složku, protože když vyprázdníš foťák, tak začíná číslovat od začátku znova a tím ti vznikaj stejná značení a ta se po zkopírování do kompu samozřejmě přepisují a zůstávají ty poslední vložené...Pokud to chceš dávat do jedné složky, taky no problem jen s tím, že první várku si musíš každej snímek přejmenovat nějak, aby označení nebylo shodné s těma, com přijdou jako nová várka...