BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Při každém ukládání si vytvoř zvlášť složku, protože když vyprázdníš foťák, tak začíná číslovat od začátku znova a tím ti vznikaj stejná značení a ta se po zkopírování do kompu samozřejmě přepisují a zůstávají ty poslední vložené...Pokud to chceš dávat do jedné složky, taky no problem jen s tím, že první várku si musíš každej snímek přejmenovat nějak, aby označení nebylo shodné s těma, com přijdou jako nová várka...
To je ta chyba, co jsem dělala! Nové fotky jsem nazvala stejně! Díky, vám všem!


Vždyť se vás to muselo ptát, zda chcete původní soubory shodných názvů v cílovém adresáři přepsat! Neptalo?

Kdo by četl všechny ty obtěžující hlášky a otázky? Rychlejší je klik na Ano a jede se dál...