Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno záruční podmínky pro sestavené pc

chtěl jsem se zeptat. nechal jsem si sestavit pc ve specializované prodejně ,kde mi jej ze zadu přelepili plombou . pokud však chci pc vyčistit -vyfoukat od prachu (mě to trvá cca 10min),tak za to chtějí 250kč -což při ceně umytí auta u nás(110kč) je ,,trošičku " moc.chtěl bych jednoznačnou odpověď - mám nárok pc rozdělat a vyčistit si jej sám aniž bych ztratil záruku na komponenty v něm ? samozřejmě s tím nepočítám při mechanickém poškození při čištění z mé strany.dalších moudrých rozumných rad co jsem měl nebo neměl udělat mě prosím ušetřete :) . díky za jasnou odpověď

Teoreticky to de, ale je potřeba se před zákrokem domluvit s prodejcem a když to povolí, tak je to ok, ale ze zkušenosti bych se na ně vysral. Po měsíci častého provozu je všechno už zajeto, prděl bych na celou záruku.
Ale "opatrně posunovat", jak se lidově říká, při tom čištění...

:beer::beer::beer: