Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teploty cpu

čaute dneska som vymieňal stôl a tak som musel pc dať bokom a stala sa mi táka jedna vec že zapojím pc všetko v pohode ale keď sa pozriem na teploty tak idú až do 90°C+ v klude 70-75 a potom to ide hore
včera všetko v pohode len sa mi stáva že chladič niekedy vydáva čudne zvuky
chladič-ENERMAX LIQMAX III Liquid Cooler.

Kdyz se chytnes hadicek a zebra, jsou teplé ?
Jakou ma tech chladic barvu / jakou barvou sviti ?
Podivej se do nastaveni BIOS, jak mas nastaveny Watercooling (je tam rychlost pumpy, coz najdes logicky pod PUMP), ten chladic uz jsi mel namontovany, nebo jsi ho montoval teprve vcera ? Jestli ano, zapojil jsi kabel od PUMP na PUMP na desce, nebo nekam jinam ?

PS: Tento WC III znam docela dobre, jestli je v BIOS detektovan, IMHO jsi ho spatne dotahl / je spatne dosazen, a tak nechladi jak ma..

včera všetko v pohode len sa mi stáva že chladič niekedy vydáva čudne zvuky

To je normalni, jestli dlouho stoji, pri startu a nez se da voda do behu.