Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se strasne seka

Zdravim, mam tu jeden zalozni notebook ktery pouzivam obcas, ale neskutecne moc se seka, napriklad youtube videa se totalne sekaji a to i v kvalite 144p, ani to nezvlada ten notebook, a kdyz napriklad neco pisu, tak ten text se pise sam az po par sekundach,stranky se nacitaji moc dlouho, atd, internetem to neni potoze na druhem notebooku jde vse uplne rychle a klidne se divam na videa ve 4K bez sekani

Notebook:

MSI ER710

dxdiag:

1918 MB RAM
AMD Athlon X2 DUal core TK-55
Ati radeon Xpress 1270 - 863MB
ciste nainstalovany windows vista 32bit, vsechny aplikace v pozadi vypnute, windows nastaven misto na vzhled tak na vykon,ovladace ze stranek vyrbce, protoze tento notebook podporuje jedine XP a vista.

notebook se dokaze tak sekat ze treba cekam 2min nez se dostanu na tuto stranku, vypada to spis jako kdyby ten notebook mel 256 MB Ram, zkousel jsem i windows 7 a bylo to spis jeste horsi..

Prohlizec: mozila firefox, zkousel jsem i operu, zadna zmena.

2gb ram - vyhoď to*
slabý procesor, skoro bez paměti - to je tak notebuk do dílny pro autodiagnostiku, mezitím může přehrávat mp3.
na dnešní webové stránky ten krám nestačí.

*) www.darujizaodvoz.cz , https://vsezaodvoz.cz/ , www.repetekup.cz , www.nevyhazujto.cz , https://ostatni.avizo.cz/darovani/ , https://www.sbazar.cz/hledej/za%20odvoz
položit to k popelnicím nemá smysl, chce to ten inzerátový popisek, že je to k ničemu, leda pro auto. ale i ty diagnostiky jsou už samostatné.