Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka s mikrofonem vs samostatný mikrofon

Jaká je kvalita mikrofonů u dražších sluchátek? Kdybych si koupil herní sluchátka s mikrofonem např. za 2,5 k versus samotný mikrofon za 2,5 k, bude kvalita samotného mikrofonu srovnatelná s kvalitou mikrofonu u sluchátek, nebo bude výrazně lepší? Preferoval bych sluchátka s mikrofonem, ale pokud budu platit hlavně za sluchátka a mikrofon bude špatný, tak bych radši koupil samostatný.

Používal jsem obě varianty. Nejdřív jsme měl levný headset bml phalanx, pak jsem měl půjčený od kamaráda samostatný mikrofon a teď právě používám hyperx. Ono taky dost záleží na tobě co ti bude víc vyhovovat. Ten externí mikrofon bych řekl, že má většinou lepší kvalitu, ale zase bere celkem dost zvuků i z okolí a když jsi od něj dál, tak tě může být hůř slyšet. Já mám právě radši headset. Mikrofon nemá tak velkou citlivost a máš ho pořád u pusy. Jen s ním musíš počítat. Kamarád si takhle namočil mikrofon do vody když se chtěl napít. :D