Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem System na vterinu spadne

Zdravim,
mam notebook asus x543ua, asi dva měsíce. Uz asi mesic vzdy ve vecernich hodinach na vterinu spadne system. Vypne se obrazovka, sekne se hudba..ale pak to zase vsechno naskoci, vsechny programy jsou zapnute a jakoby nic. Deje se to kdyz pouzivam chrome. Plus se mi po zapnuti chromu obejvuji vyskakovaci okna, ktera ale behem milisekundy zmizi. Pocitac jinak beha normalne, neprehriva se, nema zaplnene uloziste. Antivirus mam Avast a ten mi zadny virus nenasel. Nevite kde by mohl byt problem?

nejprv je určit nutné zdaje to sw nebo hw (zkusit stejný image/hdd dát do jiného stroje) nebo nabootovat náhradní sys zde.

řekl bych že může jít o problém zdroje/regulace napětí - nějaký problém podpětí/napájecí kaskády - systémy se pak mohou chovat takže totálně zamrznou a pak watchdog po uplynutí timeoutu opět rozjede systém.