Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poškozený procesor

Dobrý den potřebuji poradit.V počítači mám nejspíš poškozený procesor.Je neustále vytížený na 100% a přehřívá se,běžně jede při teplotě 70°C,asi tak po půl hodině teplota vyběhne až na 80°C a pak se počítač zrestartuje a pokud bych ho nevypnul tak by se restartoval pořád dokola.cHtěl bych procesor i s chladičem vyměnit za jiný ale nevím jestli do toho ještě něco seženu.Základní desku mám- MSI K7T266 Pro-R(MS-6380) (5 PCI, 1 AGP Pro, 1 CNR, 3 DIMM, Audio)

Procesor-AMD Athlon,1000 Mhz (7.5 x 133)
Porad'te za co by se to dalo vyměnit.Nerad bych si kupoval nový hardware.

Odkdy to začalo dělat? Jen tak, ze dne na den? Samo od sebe?

Když nabootuješ live CD (Slax, Bart PE atp.) tak je taky procesor vytížený na 100%?

A taky zkontroluj funkčnost chladiče+větráku, jak už radili přede mnou.