Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zrychlenie internetu

Zdravim.
Momentalne mam internet od Slovak Telekom ADSL. Ked som to zmeral SPEEDMETER.SK, tak mi vysla rychlost 8.100Mb/s Download a 0.6Mb/s Upload. Takze dost katastrofa, ale lepsi kabel k Nam nevedie a ani nikdy nepovedie (byvam na samote). Kedze naroky rodiny na NET stupaju, tak rozmyslam, ze by som si este objednal k tomu od O2 Internet na doma. Zistoval som si pokrytie a je u nas mozny iba BIELY, co je cez 4G LTE sieť, vraj 15 Mbps sťahovanie 2 Mbps odosielanie. Vyhladovo do buducnosti, ak sa zlepsi pokrytie na LTE TDD, tak dufam casom zrychlenie.
Mam doma router ASUS DSL-AC56U.
A teraz otazka. Ten router by mal zvladnut obe pripojenia "spojit"? Je tato moja uvaha vobec dobra?

To mi je jasne, ale deti rastu, spotreba internetu linearne s tym. Pevna linka ako som sa informoval, tak dalsie pripojenie nie je mozne(uz susedom to nechceli zapojit), uz to co mame je "luxus" a kvoli nasmu domu modernizaciu cakat nemozem, ked nie su ochotny ani zrezat haluze popadane na vedenie(kvoli mojej 20€ mesacnej platbe to nikto nebude riesit). Aj ta linka bola potiahnuta na prelome komancov, teraz by ju k nam uz nikto netahal, tak vdaka aj za nu. Dik za cas a vyvetlenie. Pojdem hladat "idealne" riesenie.