Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po restartu cisty OS

Ahojte chem existuje software ktory vzdy zabezpeci ze po restarte pocitaca bude PC v nejakom konkrtnom bode obnovy. Neviete poradit nestretli ste sa niecim. Dakujem google som skusal nepomohol ....

To ano nie je problem ale presne ako hovoris spravim zalohu a obnovim. ale problem je ten ze to chce zakaznik spravit automaticky lebo tam budu ludia ktory sa do toho nerozumeju a ked sa PC restartuje bude zasa cisty. proste potrebujem spravit riesenie pre opice. :)

Ahojte chem existuje software ktory vzdy zabezpeci ze po restarte pocitaca bude PC v nejakom konkrtnom bode obnovy

A ktomu jak ti psal Karel prave slouži SandBox, zbytečne si to komplikuješ :
(nkt : / Windows Sandbox kombinuje funkce virtuálních strojů a kontejnerů a vytváří lehký, přechodný virtuální počítač. Na rozdíl od tradičního virtuálního počítače Hyper-V operační systém pro správu spouští Windows Sandbox spíše jako proces než tradiční oddíl.)
https://www.windowscentral.com/how-use-windows-sandbox-windows-10-may-2019-update
https://www.zive.cz/clanky/windows-sandbox-testovaci-desitky-nabizeji-piskoviste-pro-vase-lumparny/sc-3-a-197354/default.aspx