Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky kompresor?

Zdravim chci poridit bezolejovy kompresor na cisteni desktopu ale nevim jaky vybrat v pomeru cena vykon poradi te treba nejaky se kterym uz mate zkusenost.. diky :)

na me to pusobi jako fukar na listi v parku XD nic proti treba slouzi dobre taky bych se rad vyhnul AKU verzi staci mi napajeni ze site...potreboval bych taky neco s nastavcem aby se to dostalo fakt vsude mam celkem masivni chladic a spatne se o kolo manipuluje...