Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky kompresor?

Zdravim chci poridit bezolejovy kompresor na cisteni desktopu ale nevim jaky vybrat v pomeru cena vykon poradi te treba nejaky se kterym uz mate zkusenost.. diky :)

Trochu kanan na vrabce. A jednoucelovka, kompresor se zasobnikem 8l nejde vyuzit na nic jineho nez na toto a dofoukani kola {u kola} . Pokud by to mohlo slouzit i k necemu jinemu {strikani barev napr} kup vetsi zasobnik min 24l

Cistil jsem mensi stovky pc olejovym kompresorem se zasobnikem 24 litru. I tak casto spinal. Zadny pc nezdechl na par kapicek oleje. Mozna neco vychytala hadice 15m:-)

doma taky dělám servisy s velkým kompresorem, má na výstupu odlučovač vody a oleje. A samozřejmě dokáže bez potíží udržovat vysoký tlak, takže pak je i absolutně prachem zasraný PC jako když přišel z obchodu. Ale zase je to řešení velmi omezeně mobilní. I přesun v rámci baráku (z dílny např.) nebo převážení autem je poměrně velká akce.

Vetsina vysavacu moznost vyfukovani nema.

Osobne pouzivam stlaceny vzduch v plechovce, asi by se mi za ty roky kompresor vyplatil, ale byl by to dalsi kram do bytu a vysavac, co mas ty kvuli tomu kupovat nebudu, mam obycejnej sackovej za 1500.

na me to pusobi jako fukar na listi v parku XD nic proti treba slouzi dobre taky bych se rad vyhnul AKU verzi staci mi napajeni ze site...potreboval bych taky neco s nastavcem aby se to dostalo fakt vsude mam celkem masivni chladic a spatne se o kolo manipuluje...