Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sitovy provoz

ahoj vsem,

rad bych se poradil.. vec popisu takto:

v praci mame pocitac, ktery slouzi jako server. vzdalenou plochou pres vpn se k nemu pripojuji ruzni uzivatele. ja takovyto vzdaleny pristup pomoci vpn nepotrebuji, jedine co delam, je zaloha dat. neni to vyreseno optimalne, ale o to ted nejde. ja mam disky v tomto pocitaci (serveru) nasdilene a jen kopiruji pozadovane adresare.

a ted otazka..

nejlepsi by bylo, abych vse kopiroval, kdyz nikdo neni pripojeny. muzu ja nejakym zpusobem zjistit, ze na tom pocitaci nekdo pracuje. a ted myslim jen pomoci toho, ze mam nasdilene disky.

snad je to nasano srozumitelne..

diky moc

takze, svuj problem jsem v uvodu popsal spatne. chapu to az ted, zpetne, z vasich reakci..

je to nasledovne.. je pocitac, ktery slouzi jako server. je zamceny nekde v praci. uzivatele se k nemu pripojuji vzdalene pres vpn, vcetne me. ja ale nevyuzivam pristup pres vzdalenou plochu, ale mam nasdilene jeho disky u sebe v notebooku. takze mohu na c: a d: disku delt co chci (kopirovat), ale nespustim windows. vyzkousel jsem psloggedon spustenim ze sveho notebooku, a hlasilo mi to ze nikdo neni prihlasen. psloggedon jsem nakopiroval na d: ve vzdalenem pc a zkusil jej spustit tam odsud. porad to ale vyjelo (ne)prihlasene uzivatele na mem notebooku, nikoli na vzdalenem pc..

omlouvam se, ze jsem to napoprve popsal nepresne..

ma muj doatz nejake reseni?

jeste jednou dekuji