Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teply stul od notebooku

Zdravim, zajimalo by me zda nejak vadi notebooku ze ho mam stale na stole a po nejake dobe je ten stul/ ta cast pod nim horka, zda to nejak nemuze zhorsovat teploty ?

Jinak aktualne teploty ve hw monitor: min 50C, Value:50-59C, Max: 67C
procesor intel core i5 7200U

jsou to v poradku teploty? mam zapnuty pouze google chrome, a tam youtube,facebook + stahuju neco pres epic games launcher, dekuji.

V podstatě sis odpověděl sám :-)

Prodává se to např. zde

https://www.ebay.com/itm/1PC-Laptop-Notebook-Cool-Ball-Cooler-Stand-Skidproof-Pad/271440156865?epid=2119399230&hash=item3f331818c1:g:fggAAOSw9NxTwNi~

Teploty se mně jako laikovi zdají dost vysoké, ale samozřejmě záleží na tom, jak je notebook zkonstruovaný, v jakém stavu je chlazení (pasta, případný prach ve větrácích) atd. Já o dvě generace starší stolní i-5 provozuju s teplotami 35-50 st, a těch 50 je tam jen v těch nejvyšších zátěžích.

To je v pořádku, že ho máš na stole. Horší kdyby jsi ho měl na kolenou nebo na dece a ucpal výduchy pro vzduch. Pokud ti vadí, že je stůl horký, můžeš si koupit nějakou podložku. Jen nepočítej, že ti bude chladit vnitřnosti, maximálně ti ochladí spodek notebooku. Jak ti píše Karel, změř teploty v zátěži, píšeš že máš Epic Launcher, tak spusť nějakou graficky náročnější hru a měř teploty.

https://www.czc.cz/notebooky-chladice/produkty