Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teply stul od notebooku

Zdravim, zajimalo by me zda nejak vadi notebooku ze ho mam stale na stole a po nejake dobe je ten stul/ ta cast pod nim horka, zda to nejak nemuze zhorsovat teploty ?

Jinak aktualne teploty ve hw monitor: min 50C, Value:50-59C, Max: 67C
procesor intel core i5 7200U

jsou to v poradku teploty? mam zapnuty pouze google chrome, a tam youtube,facebook + stahuju neco pres epic games launcher, dekuji.

V podstatě sis odpověděl sám :-)

Prodává se to např. zde

https://www.ebay.com/itm/1PC-Laptop-Notebook-Cool-Ball-Cooler-Stand-Skidproof-Pad/271440156865?epid=2119399230&hash=item3f331818c1:g:fggAAOSw9NxTwNi~

Teploty se mně jako laikovi zdají dost vysoké, ale samozřejmě záleží na tom, jak je notebook zkonstruovaný, v jakém stavu je chlazení (pasta, případný prach ve větrácích) atd. Já o dvě generace starší stolní i-5 provozuju s teplotami 35-50 st, a těch 50 je tam jen v těch nejvyšších zátěžích.