Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí pc běží větráky

Ahoj, mám nový PC složený od ……. po zapnutí PC se spustí oba větráky jak FERA3 tak skříňový, je to tak v pořádku? Děkuji a přeji pěkný den.
Změna kategorie, původně: Internet. Větráky nejsou internet. (karel)

Nejlepší by bylo koupit 2x 120mm Artic f12 PWM (4pin) jeden dáš pod zdroj, druhý místo toho fraktáálu. Bios vrátit jak byl, tam bych být tebou vůbec nehrabal.
Speed fan už skoro nikde nefunguje. Proto ti furt dokolo píšu zkus Argusmonitor, tam si to pak z reguluješ všechno v klidu.

Nj ten fan co tam máš asi neumožnuje řízení PWM, ješte se možeš podívat do biosu jestli tam maš nastavené u sysfan1 PWM mode, ale pochybuje že ten ventilátor pujde regulovat.
Nejlepší je to vyměnit za jiné, jak se to běžně dělá u tady těch dodávaných ve skříni. Pak třeba nebudeš muset ani nic regulovat.

no už jsem to dal správně, bylo to složené u konkurence czc asi je to všude stejné, ještě se zeptám mám nechat ventilátory přeplé na PWM a nebo na to DC?
a teplotní křivku u CPU nastavím na kolik přibližně, nemohu to nikde najít. Díky