Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FPS [Nová sestava]

Zdravím, mám problém s novou sestavou:

-AMD RYZEN 7 2700X
-Sapphire NITRO+ Radeon RX 5700XT 8G
-ASUS ROG STRIX B450-F GAMING
-HyperX Fury Black 4x4 DDR4 2133
-Seasonic S12II - 620W
- Windows 10 64-bit

Nejsem si 100% jistý jestli je problém ve hrách nebo někde v softwaru..
- Přiklad Red Dead Redemption 2, Resident Evil 3 .. mi jede na stálých 60 FPS bez pádu snímku
- AC- Odyssey mi jede na 80 (Když nemam V-sync) ale padá až na 53 FPS a podobně to samé u FarCry 5
- Při padaní se nijak extra nemění zátěž/využití
- Procesor jede na okolo 40-50% a grafika na 70-90% (VRAM - okolo 5 GB)
- Drivery mám nové aktuální používám AMD Software stahoval jsem Drivery i na procesor a nějaké na základní desku
- Už jsem zkoušel pař věcí ale už nevím kde hledat problém, nebo čím by to mohlo být.
Děkuji za jakékoliv odpovědi :beer:

Dropy jsou jinak vesměs normální, nejde vždy držet stabilní fps. Náročnější scény, render atd. Záleží však, jestli to jsou jen dropy či doslova stutter.

Ty 2133MHz paměti tomu Ryzenu rozhodně neprospívají.