Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita zdroje od Eurocase

Zdravím.

Mám v plánu si koupit k mému procesoru I5 3570k grafiku GTX 1050 ti a nejsem si jistý jestli mi to zvládne zdroj. Sice píšou že doporučený zdroj pro tuto GPU je 300W a vím že tato hodnota je většinou vyšší než reálná. Můj zdroj má sice 400W ale nejsem si uplně jistej jeho kvalitou. Moc o něm nevím protože jsem ho kdysi dostal. Jen vím že je to od Eurocase ale nenašel jsem o něm nic dalšího. Někdo zkušenosti ? Zdroj viz obrázek
https://imgur.com/tLOB8vc

Hmmm, mám asi tak 20 let starý komp a nic mi na něm ještě nezdechlo, kondíky na desce jako balóny, cenťák prachu vevnitř a šlape.
Dalibor Janda o nás dvou pěje: Stoletý stařec a hluchý pes, si pohledem řeknou: ještě dnes...