Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyp. a zap. mikrofonu. Jak nakombinovat příkaz/regedit

Zdravím,

mám takový menší dotaz existuje na klávesnici nějaká konbinace tláčitek na ztišení a opětovné zapnutí mikrofonu po prípadě je nějaka možnost nějakým způsobem nabindovat ? Aby se poprípadě otevřel nějaký soubour nebo něco podobného a automaticky se to zakázalo a potom povolilo.

Hlavne nerozumiem preco chce spustat odkaz na adresar.
Prava mys, vytvorit odkaz a do neho napises cestu s spustitelnemu exe suboru s prislusnym parametrom.
Alebo moznost c2 vytvoris si v Notepade subor novy, do neho napises spustenie prislusneho suboru s parametrom (ako uviedol host hore).