Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit různé věci vyvolané pravým tlačítkem na ploše

Zdravím potřebuji pomoc stala se mi taková věc že dneska mi internet psal připojeno ,bez internetu ale to není to důležité to se občas stane, ale to co mě zarazilo bylo to že když jsem klikl na dole v pravo na liště na internet (nastavení) a pak klikl na síť jako bez přístupu k internetu tak mi na monitoru probliklo okno (vypadalo to jako příkazový řádek a hned zmizelo) a nic. Nebo když kliknu pravým tlačítkem myši a dám přizpůsobit nebo nastavení obrazovky tak se stane to samé jen problikne okno a nic poradí mi někdo děkuji za případnou pomoc.:.(

těžko říct. zatím bych zkusil základní věci:
1) proskenovat na spyware: adwcleaner
2) klikl bych pravým myšem na plochu apod a v kontextovém menu zkontroloval, co tam nemá být - to odinstalovat
3) v příkazovém řádku cmd.exe (jako správce) spustit kontrolu:

sfc /scannow

4) pak už je to horší hledání. existují dvě podobné aplikace na kontrolu: shellexview a shellmenuview, místo velkého laborování v nich nejdřív dohledat, jestli nějaká akce nespouští nevyžádaný program.