Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 v notebooku

Zdravím potřeboval bych přeinstalovat svůj notebook kde mám windows 8.1 Po zakoupení jsem jednou už přeinstaloval ale již si to nepamatuji.Windows bude někde v notebooku schovaný a tedy by to mělo být jednoduché bez usb nebo dvd s windows.Utikám googlit a zjistit jak na to,kdyby někdo věděl budu rád za rady.Zde je odkaz na můj proffesionální notebook :D produkt

čitateľ je od slova číta, zrejme hodne číta, "ale málo píše domů".

W10 x64 bit. šlapú jak swiss made šabhausenky, ako raketa, na desaťročných dvojjadrách osadených iba 3GB RAM určené pre továrenskú OEM W7x64 Home Premium. Dokonca som porovnal na tomto prastarom HW Dualboot, W7 + W10 oba x64, v rýchlosti, svižnosti, stabilite a bezpečnosti. W10 vyhráva na celej čiare vs. W7, oba na recipročnom HW s 3GB RAM so spoločným zavádzačom na ložiskovom, 5400 ot. hdd.

Samozrejme na priblblé hry to nie je, ani nikdy nebolo pre W7, ale kancelárska práca, browserčenie po Internetčáriu bohate stačí a utiahne desinu čajové dvojjadro 2.3Ghz s 3GB RAM na 5400ot hdd, ako víno. W10 dokonca úspornejšie pracuje s RAM, Kernel, spúšťaním obslužného SW, ako pôvodná sedma.

Pridavam sa aj ja so svojimi stovkami instalacii na Kurtovu stranu.
Pravdu povediac Win10 okrem ovladania oproti Win10 neprinasa ziadne pozitivum. Ano mam radsej Win7, pretoze ovladanie win10 je pre admina skriplene, ale to je jediny dovod preco mam doma este tento OS.
Mozem win10 vycitat automaticke aktualizacie a kopec inych veci, ale nie to, ze nebezi svizne na 2 alebo 4GB ram...naozaj bezi a to, ze si ju celu zozerie pre seba jo normalny jav a on ju v pripade potreby uvolni pre dany sw, takze nie je pravda, zeby bol zasekany.

Bude, mnohokrát odzkoušeno. :-)
V případě nejasností se klidně ptejte. Ještě doporučím na dobu instalace odpojit síťový kabel - pokud totiž Windows 10 při instalaci zjistí, že jste připojen k internetu, bude vám vnucovat vytvoření a používání microsoft účtu, namísto lokálního uživatelského účtu ve Windows. Pokud se připojujete přes WiFi, pak samozřejmě nic neodpojujte, jen při instalaci (až po zkopírování všech souborů instalátor restartuje notebook) klikněte vlevo dole na možnost "Nemám internet".

Průser,stáhl jsem co jste poslal a nainstalovat windows 10.Trvalo to asi dvě hodiny a všechny soubory mi v notebooku zůstaly,akorát se windows upgradoval z 8.1 na 10.Potřeboval jsem vše smazat a myslím že během instalace nikde nebylo na výběr smazání všeho co mám v notebooku.