Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání zvuku

Dobrý den, cca před 4 dny se mně z ničeho nic přestal přehrávat zvuk (stalo se to zatím vždycky k večeru), nic jsem neměnil ani nepřepojoval, mám zapojený sluchátka, hraju, vypnu hru, jdu na net a zvuk nejde.

Ve správci zařízení to žádnou chybu nehlásí, pomuže částečně jen obnovení systemu a pohrání si s nastavením ve Win a nějak to zase rozchodím, ale dnes to po těch 4 dnech udělalo znova. Opravil jsem to, ale je to unavující to opravovat pořád dokola. Dolů dávám nastavení zvuku,

Koukal jsem do plánovače uloh a nic zvláštního tam nevidim co by se spouštělo. Jen něco na zakladni desku co jsem instaloval kvuli zvuku. Nevim co konkrétně hledat, je tam spousta podsložek.

Ve správci zařízeni není žádna chyba.

Někdo nějakej tip co bych s tim mohl dělat aby se to už nestávalo?

Pokud je potřeba něco vyfotit, neni problem, stačí říct.

Děkuju předem.

To jsem samozřejmě zkoušel, napřed jsem odinstaloval vše co má něco společnýho se zvukem ve správci zařízeni, pak restart, a pak jsem nainstaloval ovladače Audia k desce ze stránky výrobce desky (oba dva co jsou, ani 1 nepomohl).

Vyřešil jsem to opět bodem obnovy a zakázal aktualizace na týden, co dál? Po týdnu mně zase WU aktualizuje zvuk a mužu to dělat znovu. Nejde někde nastavit že nechcu dostávat aktualizace k tomu a tomu?

Mám úplně stejný problém. I přes zákaz update ovladačů mně Windows při nejbližších aktualizacích tam ten ovladač nacpal znovu. Vždy, když přestane jít zvuk, musím nainstalovat znovu "Nahimic3Restore-SWCv1.6.1.0-EXTv1.1.26.61028". Počítač jsem stavěl letos na jaře a ovladače jsou stažené ze stránek. MB mám MSI B450 GAMING PLUS MAX. Jsem zvědav, zda ti to pomůže.