Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program v Accessu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá program v Accessu.

Potřeboval bych, aby se do ní zadávali data.
Jméno, příjmení, rodné číslo, a z rodného čísla, aby to automaticky vložilo datum narozeni, pohlaví a věk.

Dále telefon, mobil, email, adresa, 2 fotky.
Poznámka

Aby to mělo vyhledávání podle Identifikačního čísla, rodného čísla a u každého se vygeneroval čárový kód.
Po přečtení čárového kódu se otevřela daná karta.

Karta bude v tištěné podobě a na ní byl čároví kód po přečtení čárového kódu se v PC zobrazí daná karta.

Jsem ochotný nějakou menší finanční částku zaplatit.

Můžu vám poslat na e-mail přibližný návrh.
Můj email je: info@cvpa.eu

Moc vám děkuji za odpověď

loading...

NEMUSÍ TO BÝT KONKRÉTNĚ V ACCESSU.
MŮŽE TO BÝT I JINÝ PROGRAM.
BOHUŽEL SE V PROGRAMOVÁNÍ NEVYZNÁM.
TAK, ABY TO SPLŇOVALO ZADÁNÍ.

MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI.

TAKÉ NEVÍM JESTLI JE ODMĚNA 3000 KČ DOSTAČUJÍCÍ NEBO NE.

PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ