Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program v Accessu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá program v Accessu.

Potřeboval bych, aby se do ní zadávali data.
Jméno, příjmení, rodné číslo, a z rodného čísla, aby to automaticky vložilo datum narozeni, pohlaví a věk.

Dále telefon, mobil, email, adresa, 2 fotky.
Poznámka

Aby to mělo vyhledávání podle Identifikačního čísla, rodného čísla a u každého se vygeneroval čárový kód.
Po přečtení čárového kódu se otevřela daná karta.

Karta bude v tištěné podobě a na ní byl čároví kód po přečtení čárového kódu se v PC zobrazí daná karta.

Jsem ochotný nějakou menší finanční částku zaplatit.

Můžu vám poslat na e-mail přibližný návrh.
Můj email je: info@cvpa.eu

Moc vám děkuji za odpověď

loading...

Tady je rychle naklikaný základ bez funkčnosti, pokud by sis s tím chtěl hrát.

https://dl.dropbox.com/s/harc0p9ku5so8vd/Adresar.accdb?dl=0

Pro autora:
- je třeba dodělat sestavu pro tisk karty - je tam wizard - netuším, jak by karta měla vypadat, tak jsem nedělal
- je třeba dodělat funkci, která převede rodné číslo na datum narození a pohlaví. Pro rodné číslo změnit datum narození na počítané pole a doplnit funkci:

IIf([Rodné číslo]="";DateSerial(2222;1;1);DateSerial(IIf((Len([Rodné číslo]))=10 And Mid([Rodné číslo];1;2)*1<54;Mid([Rodné číslo];1;2)+2000;Mid([Rodné číslo];1;2)+1900);Mid([Rodné číslo];3;2)-IIf(Mid([Rodné číslo];3;2)*1>12;50;0);Mid([Rodné číslo];5;2)))

Osobně bych to nedělal, cizinec nemá rodné číslo a datum narození bude třeba zadat ručně. Navázal bych to na změnu pole RodneCislo. Co se týká pohlaví, tak totéž.
- vyhledávání - stačí hledat ve spodní části v seznamu, kd eje možné řadit, filtrovat. Případně doplnit nahoře hledací pole

Ale i bez toho je kostra funkční a obsahuje vše, co jsi popsal.

NEMUSÍ TO BÝT KONKRÉTNĚ V ACCESSU.
MŮŽE TO BÝT I JINÝ PROGRAM.
BOHUŽEL SE V PROGRAMOVÁNÍ NEVYZNÁM.
TAK, ABY TO SPLŇOVALO ZADÁNÍ.

MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍPADNOU SPOLUPRÁCI.

TAKÉ NEVÍM JESTLI JE ODMĚNA 3000 KČ DOSTAČUJÍCÍ NEBO NE.

PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ