Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaruka na Banggood

Riesil niekto z vas nieco pokazene a kupene cez Banggood? Momentalne riesim reklamaciu nieco cez 100 eurovu polozku, ktora po par mesiacoch prestala fungovat a jedine co mi ponukli je oprava v miestnom servise s tym, ze mi potom preplatia max 50 eur z tej opravy.
Je to standardne spravanie z ich strany?

Pisem po niekolkych mesiacoch, takze 30 dnova zaruka ma teraz netrapi.
Mna skor prekvapilo to odporucanie na lokalny servis a preplatenie cca 50% z ceny vyrobku len. Navyse predpokladam, ze preplatenie bude spocivat v zlavovom kupone na nakup nejakeho dalsieho tovaru u nich.

Cinania ma neprestavaju udivovat. Medzitym som nasiel kopec negativnych skusenosti hlavne starsieho data na Reddite a nevyzera to dobre so mnou.
A preco ma udivuju?
japrv hrali mrtveho brouka, teraz som ich pritlacil a oni zvysili refund z 50 na 55%.
Neviem, ci sa mam smiat, ci plakat, v kazdom pripade som s drahsimi vecami na tkaychto pochybnych lacnych eshopoch skoncil a jedine komu budem verit je asi Aliexpres.
Uvidim, co odpisu na dalsi mail, kde im citujem ich vlastne pravidla o vrateni po 180 dnoch.