Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 - Lze zjistit datum poslední přeinstalace?

Dobrý den,

Je to asi trochu zvláštní, ale potřeboval bych zjistit datum poslední přeinstalace Windows 10. Myslím částečnou obnovu. Za poslední roky jsem ani nic jiného nedělal.

V historii aktualizací jsem pouze našel, že nejstarší aktualizace Windows byla 18.8.2019. Avšak, v nainstalovaných programech je nejstarší nainstalován 8.1.2019. Takže to pravděpodobně nebylo dříve než na začátku roku 2019.

Avšak, dá se, prosím Vás, nějak zjistit konkrétní datum?

Děkuji

To je taky problém, mám tam soubory, resp. adresáře, STARŠÍ než instalace :-) nejspíš u nich zůstal "originální" datum vytvoření té distribuce.

Asi bych vzal ty nejstarší datumy a vyloučil ty očividně "exotické" ... nějaký odhad o instalaci snad máš.

To spís datum kdy byl vytvoren BOOT (zavádecí soubory pro operacní system pri jeho instalaci), datum instalace programu bude podle její instalaci, né OS.

Ale ty más insider verzi, vse tam neprobíhá stejne, jako casté upgrades celého OS Core kde build pro boot muze byt prekompilovany = nové datum zavedení.