Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto g. desky - hodnota

Dobrý den, jakou mají zhruba/například hodnotu gramofonové desky staré okolo 50 let. Různých žánrů (ABBA, Olympic, Čajkovskyj, Vondráčková, Werich, Smetana, Zagorová, Dean Reed, Korn, Černoch, Spejbl vs Drakula, atp..), našli jsme ve sklepě. Jestli tedy vůbec nějakou mají..?
Tohle je PC poradna. (karel)

hodnotu to má pro toho, kdo to kupuje. vondráčková a další jsou pro jednoho naprostý odpad, jiný ti za to pošle vděčný pohled.
inzeráty (ale desetikoruny za kus se kvůli dopravnému moc nevyplatí, spíš balík český pop, vážná hudba, ...), možná antikvariáty.
co víc s tím na pc poradně?