Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč chrome háže chybu připojení není k dispozici Při pokusu zobrazit zdroják

Chtěl jsem si u html stránky zobrazit v chrome zdroják. Nejde mi ale na mozek jedna věc: Proč se mi zobrazí stránka _ERR_NET_DISCONNECTED?
V žádném případě nechci nic stahovat, chci zobrazit zdroják současné stránky, ne té , která by se načetla v okamžiku stisku Ctrl Alt U.

.Jelikož obsah stránky se může měnit v různém čase.

Je nějaká možnost jak zobrazit zdroják aktuální stránky? Sice si myslím že zde může být důvod zdroják po načtení zahodit, a prohlížeč ho opravdu nemá, ale přijde mi to divné, když chrome zabírá gigabajty ram, tak určitě na pamatování zdrojáku si pár kb najde.

Pro natvrdlé: nechci prozkoumávat DOM z inspektoru prvků - ten se může lišit od neměnného zdrojáku.

Načítat stránku není řešení, protože já nechci zdroják stránky kterou načtu teď, ale zdroják stránky, která se na četla tehdy.

... v chrome tuto volbu kolem cache nemám, jsou tam se slovem offline 2 volby ale týkající se reloadu.

Pro kompletnost, ta stránka je normálně načtená, normálně zobrazená.

četl jsi poslední řádek dotazu? Je speciálně pro tebe. Zkus to ještě jednou a vyřknout přečtené , pomáhá to.
v inspektoru prvků není zdroják. pokud se načte skript, který vytvoří, smaže elementy, přidá atributy, tak se v inspektoru zobrazí to, co ten skript změnil a né to co bylo v zdrojáku. V inspektoru je aktuální reprezentace stránky.